2 min
Avtor:
Matej Nabernik
110

V soboto, 4. decembra, so predstavniki Judo kluba Acron Slovenj Gradec in Judo kluba Muta nastopili v Celju na Pokalu Ivo Reya in osvojili kar 22 odličij.

V starostni kategoriji U12 sta zlati medalji osvojila Vita Gašper (do 36 kg) in Jakob Jezovšek Slatinek (do 29 kg).

Srebrna odličja so si priborili Uroš German (do 35 kg), Jurij Slemnik (do 50 kg), Janez Srnovršnik (nad 60 kg) in Leja Lorenci (do 44 kg). Na tretjem mestu pa sta turnir končala Jan Gaberšek (do 38 kg) in Gal Gril (do 60 kg).

V starostni kategoriji U14 je zlato osvojila Lara Jamer (nad 63 kg), srebrna je bila Neža Sedovnik (do 63 kg), bronasti medalji pa sta si priborila Miha Gašper (do 42 kg) in  Aleks Krivec (do 50 kg).

V starostni kategoriji U16 so na najvišjo stopničko stopili: Jevgenija Gajić (do 57 kg), Nik Pavlič (do 66 kg) in Ožbej Razgoršek (nad 81 kg). Na drugem mestu sta tekmovanje končala Maj Kavnik (do 73 kg) in Matic Razdevšek (do 55 kg), Jaka Tušek (do 50 kg) pa je bil tretji.

V starostni kategoriji U21 je zmagala  Neža Pečoler (nad 78 kg), Nace Herkovič (do 81 kg) in Vid Kavnik (do 90 kg) sta bila druga, Žan Boženk (do 73 kg) pa je turnir končal na tretjem mestu.