Odlični nastopi slovenjgraških atletov in atletinj v Šentjurju

Predviden čas branja:
3 min
Avtor:
Matej Nabernik
121

V soboto, 14. maja, je v Šentjurju potekal atletski miting, na katerem so uspešno nastopili tudi predstavniki in predstavnice Atletskega kluba Slovenj Gradec.

Odlični nastopi slovenjgraških atletov in atletinj v Šentjurju

Prva mesta so osvojili: Maja Pogorevc v teku na 300m, Zala Sekavčnik v teku na 600m, Hanna Paulina Navodnik v skoku v daljino, Matija Plevnik v teku na 60m in Aleksej Klemenčič v teku na 600m. Na drugo mesto so se uvrstili Tomi Štruc v skoku v daljino, Gaja Korošec v teku na 300m in Nejc Blažun v teku na 600m. Na tretjem mestu pa sta tekmovanje končala Izabella Hajdi Navodnik v teku na 100m in Nik Uranc v teku na 300m.

Vsi rezultati predstavnikov AK Slovenj Gradec:

IZABELLA HAJDI NAVODNIK-100m -3. mesto(12.92)

TJAŠA SAMEC- 100m- 5. mesto(13.60)

MAJA POGOREVC-300m- 1. mesto(38.86)

GAJA KOROŠEC- 300m-2. mesto(39.91)

LANA VERHOVNIK-300m- 5. mesto(42.60)

ZALA KATARINA HOVNIK- 300m- 11.mesto(43.99)

TJAŠA MORI-300m-12. mesto(44.31)osebni

NEJA FRAJDL- 300m- 13. mesto(45.04)

NIK URANC- 300m- 3. mesto(36.71)

URBAN PROŠT- 300m- 4. mesto(36.86)

NEJC ŠKRABEC-300m- 5.mesto(36.94)

ZALA SEKAVČNIK- 600m- 1. mesto(1.34.56)

UMA GERŠOVNIK- 600m- 6. mesto(1.56.92)

ALEKSEJ KLEMENČIČ- 600m- 1.mesto(1.26.21)

NEJC BLAŽUN- 600m- 2. mesto(1.27.21)

ALEKS ROŽIČ- 600m-8. mesto(1.53.05)

HANNA PAULINA NAVODNIK- daljina-1. mesto(5.58)

MATIJA PLEVNIK- 60m- 1.mesto(7.82)

FILIP DOBNIK- 60m- 12.mesto(9.85)

VAL ČIUNIK-60m- 9. mesto(8.99)

NEJA KORMANŠEK- 60m- 10. mesto(9.22)

EMA ORTER- 60m-22. mesto(9.56)

EMA KRIVEC – 60m- 29. mesto( 9.70)

HANA SVEČKO- 60m- 31. mesto(9.77)

ADAM ČERNIČ- 60m- 12. mesto(10.11)

MIHA ČEBULC- 60m- 16. mesto(11.25)

ALJOŠA REGVART- 60m-18. mesto(11.54)

MOJCA BRICMAN- vortex- 6. mesto(26.92)

MANCA BRICMAN- vortex- 14. mesto(19.02)

AJDA SERUŠNIK- vortex- 16. mesto(17.94)

MANCA LAUKO- vortex- 25. mesto(14.51)

TIMOTEJ BLAGOTINŠEK- vorex- 7. mesto(27.41)

AJDA SERUŠNIK- 60m- 15. mesto(9.78)

ULA PADOVNIK-60m -18. mesto(9.89)

HANA HRAŠAN-60m- 19. mesto(10.02)

ZALA KOVAČ- 60m- 33. mesto(10.43)

NINA ORTER- 60m- 40. mesto(10.78)

MANCA LAUKO- 60m- 53. mesto(11.77)

MANCA BRICMAN- 60m- 56. mesto(12.30)

LOVRO KRANJC- 1000m- 4. mesto(2.59.98)

JAN SAMEC- 1000m- 7. mesto(3.08.30)

JERNEJ MEŽNARC- 1000m- 8. mesto(3.08.51)

ŽAN BLAŽUN- 1000m- 10. mesto(3.16.20)

GABER SOVINC-vortex- 10. mesto(29.06)

GREGA ŠAVC- vortex- 12. mesto(25.45)

JAKA KAKER- vortex- 14. mesto(23.58)

ALJOŠA REGVART- vortex- 16. mesto(21.04)

TOMI ŠTRUC- daljina- 2. mesto(482 cm)

ANIKA SENICA-daljina -5. mesto (403 cm)

Izberi prikazano kategorijoŠport
Izberi čas branja3
Vnesi avtorjaMatej Nabernik
Vnesi lokacijoŠentjur

RSS
1345678910Last


RSS

Slovenj Gradec Mobilc

Povečaj ali pomanjšaj font:
Ponastavi velikost
Povečaj pisavo
Zmanjšaj pisavo
Barvna shema
Privzeto
Črno na belem
Belo na črnem
Črna na bež
Črno na zelenem
Modro na belem
Črno na rumenem
Modro na rumenem
Rumeno na modrem
Turkizno na črnem
Črno na vijoličnem
Tip pisave
Privzeto
Arial
Verdana
Open Dyslexic
Open Dyslexic Alta

Pripomoček pri branju - ravnilo

Z miškinim kazalcem se pomikajte po strani in ravnilo vam bo sledilo.
Za izklop ravnila pritisnite tipko ESC ali gumb za IZKLOP RAVNILA.